Czat z zespołem LemON - już teraz zadaj pytanie!

05/12/2014 16:31
Nowa płyta LemON już w sprzedaży! Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę - czat z wokalistą zespołu LemON Igorem Herbutem. Czat odbędzie się na stronie internetowej Eska.tv! Bądźcie z nami 10 grudnia o godz. 20! Już teraz możecie zadawać pytania!

LemON na żywo i bez tajemnic! Wszystkich widzów telewizji Eska TV zapraszamy na czat z bardzo lubianą przez Was grupą LemON. Czat odbędzie się 10 grudnia o godz. 20, a śledzić czat i zadawać pytania Igorowi Herbutowi będzie można na stronie Eska.tv.

Przypadła Wam do gustu druga płyta zespołu pt. ,,Scarlett”? Podoba Wam się tytułowa piosenka z tego krążka, do której teledysk możecie oglądać na antenie Eski TV? W rozmowie z zespołem będziecie mogli wziąć udział na żywo 10 grudnia o godzinie 20:00 na stronie internetowej Eska.tv, ale pytania do grupy możecie przesyłać już teraz! 

Aby zadać pytanie Igorowi Herbutowi wystarczy w oknie na dole artykułu wpisać pytanie i być z nami  w środę 10 grudnia o godzinie 20. Gwiazda zespołu LemON przez godzinę będzie odpowiadała na zadane przez Was pytania.

Zapraszamy na czat z zespołem LemON - środa, 10 grudnia, godz. 20:00, Eska.tvOstatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online