Powrót

2-4 Grooves

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
2-4 Grooves
2-4 Grooves - niemiecki duet tworzący muzykę klubowej i taneczną. Grupa składa się z didżeja Stephana Drobeza i producenta muzycznego Saschy Madera, znanych także pod pseudonimami: DJ SteveSound i Mr.Starfunk. Połączyła ich wspólna pasja do poruszania tłumów w rytm muzyki house i dance. Poznali się na prywatnej imprezie, na której Mr.Starfunk przedstawił nowemu znajomemu swoje projekty muzyczne i pomysły na życie. Spotkali się ponownie kilka dni później i wówczas Mr.Starfunk zaprezentował swoje produkcje. SteveSound był pod ich wrażeniem i od razu zrodził się pomysł stworzenia wspólnego projektu. Jednak los chciał, by wkrótce ich drogi się rozeszły, a każdy z nich zajął się swoimi sprawami. Półtora roku później (w 2003 r.) Panowie przypadkowo się spotkali i odnowili znajomość, co zaowocowało rozpoczęciem dłuższej muzycznej współpracy.

Ich motto brzmi: „Nawet jeśli się nie widzimy, i tak się usłyszymy!”. Głośniej zrobiło się o duecie w 2007 roku, kiedy wydany został ich debiutancki singiel „Like The Way” z repertuaru Melissy Etheridge. Panowie osobiście przekonali Melissę Etheridge do swojej wersji utworu i dostali zgodę na wydanie go. Decyzja okazała się słuszna, bo singiel uplasował się na pierwszych miejscach tanecznych list przebojów na całym świecie. Następnie 2-4 Grooves wydali płytę z remiksami.

Ich drugi singiel „Writing On The Wall” jest coverem utworu St. Elmo’s Fire. Podobnie jak poprzedni, również ten singiel cieszył się popularnością na parkietach i w sklepach muzycznych.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online