Powrót

Aiden Lewis

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Aiden Lewis
Aiden Lewis to pseudonim pod którym występuje Filip Krawiec, 21-letni producent z Wrocławia. Swoją przygodę z muzyką zaczął w 2008 roku jako producent muzyki trance i progressive house pod nazwą Paul Hind. Debiutancki utwór „Antares” wydał w 2009 roku nakładem finlandzkiej wytwórni Echelon Records. Współpraca zaowocowała wypuszczeniem kolejnych singli 'Tour'  i  'Cold Again', które zostały docenione przez słynnych DJ'ów, m.in. Dash Berlin, Marcus Schulz, Kyau & Albert.

2010 to rok, w którym dwa kolejne utwory 'Depth' oraz 'Midway', zdobyły uznanie rodzinnej sceny muzyki house, a „Depth' został jednym z soundtracków oficjalnego aftermovie polskiego festiwalu Global Gathering.

Dotychczasowym największym sukcesem Filipa jest remiks utworu 'Embrace' dla amerykańskiego producenta Josha Legg'a (Goldroom), który stał się jednym z najczęściej odsłuchiwanych oraz najczęściej granym przez Goldrooma remiksem. Dzięki temu sukcesowi Filip otrzymał propozycje współpracy z artystami z Wielkiej Brytanii, w tym The New Citizen Kane, która zaowocowała stworzeniem dwóch utworów ('What I Miss' oraz 'Remedy') na jego album.

Na początku tego roku powstał nowy projekt zatytułowany - Aiden Lewis. Pod właśnie tym nickiem, we współpracy z wokalistą Alexem Koons'em z Los Angeles, powstał utwór „Let Go”, który zapowiada nowy rozdział w karierze Filipa.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online