Powrót

Alex Hepburn

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Alex Hepburn
 Oto jeden z największych talentów brytyjskiego popu zmiksowanego z soulem i bluesem, obdarzona genialnym głosem, i niebanalną urodą pochodząca z Londynu Alex Hepburn. "Together Alone" (2013) jest jej debiutanckim krążkiem.
 
Album "Together Alone" promowała jako pierwsza piosenka balladowa "Under", której na planie pierwszym jest niesamowity głos Alex, trochę chrypowaty i bluesowy z wielką popową wrażliwością. Kawałek emanuje smutkiem, co staje się zrozumiałe, gdy dowiemy się, że artystka napisała go po rozstaniu ze swoim pierwszym chłopakiem. Ale nie tylko ballady znajdziemy na "Together Alone". Alex fascynuje muzyka lat 60., soulowa, bluesowa i rockowa, nie dziwi więc obecność na krążku piosenki "Love To Love You", inspirowanej twórczością Jimiego Hendrixa.
 
Wyjątkowy wokal sprawił, że debiutantka Hepburn miała już okazję pracować z tak uznanymi producentami i kompozytorami jak Linda Perry, Paul Barry i Gary Clark. Piosenki na "Together Alone" Alex Hepburn nagrała w Londynie. Niedoszłą panią oceanograf w produkcji wspomogli wspomniany Gary Clark, a także Jimmy Hogarth (Paolo Nutini, KT Tunstall) i Ian Barter. Całość zmiksował Cenzo Townsend (Florence And The Machine, Snow Patrol), zaś mastering to dzieło Toma Coyne'a (Adele, Amy Winehouse).
 
Alex Hepburn to jedna z gwiazd 2013 Eska Music Awards.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online