Powrót

Ameerah

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Ameerah

Ameerah’s Tunisian to młoda wokalistka o belgijsko – algierskich korzeniach.

Ostatnie dwa lata upłynęły Ameerah  na bezustannych podróżach po całym świecie. Chcąc rozwijać swój talent i piąć się po szczeblach kariery swój czas dzieli pomiędzy pobytem w Belgii gdzie ma swój dom, pracą w Szwecji (postrzeganą przez wielu za mekkę muzyki pop), a podróżami do USA.  Na swoim koncie ta młoda wokalistka ma już pracę pod okiem najlepszych producentów wśród światowej czołówki m.in. Red One (Akon, Lady Gaga, Enrique), Jorgen Elofsson (Britney Spears, Kelly Clarkson), Airborn and Souldiggaz (Beyoncé, Missy Elliott).

Muzyka od zawsze była znaczącą częścią życia Ameerah, już od najmłodszych lat dało się zauważyć jej niebywałe, muzyczne zdolności. Już jako 3-letnia dziewczynka próbowała swych sił śpiewając piosenki z bajek Walta Disneya. W wieku 6 lat dała swój pierwszy poważny występ i postanowiła, że to właśnie z muzyka zwiąże swoją przyszłość. Poszła do szkoły muzycznej, uczęszczała na lekcje aktorstwa i tańca.

W 2003 roku została jedną z najbardziej popularnych uczestniczek tamtejszej wersji programu IDOL. Zaowocowało to podpisaniem kontraktu z belgijską wytwórnia muzyczną i wydaniem dwóch bardzo udanych singli.

Ameerah zawsze była bardzo ambitna i uparcie dążyła do celu. Ma niezwykły talent i ogromne predyspozycje do osiągnięcia upragnionego statusu międzynarodowej gwiazdy.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online