Powrót

Borys

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Borys
Borys - młodość, talent, temperament - to najlepsze określenia charakteryzujące tą nową twarz polskiej sceny muzycznej. Na scenie wulkan energii, w studiu opanowany profesjonalista. To, co go motywuje, to niesamowita pasja i miłość do muzyki i tańca.

Publiczności dał się poznać dzięki piosence „My Love”, która latem 2009 roku rozgrzewała tłumy fanów do czerwoności. Obecnie rekordy popularności bije kolejny singiel Borysa pt. „Będę czekał”. Od dnia premiery jest jednym z najczęściej poszukiwanych teledysków w sieci.

Singiel ten zwiastuje długo oczekiwany, debiutancki album Borysa, który do sklepów trafi już 12 marca 2010 roku. „Początek” to płyta bardzo nowoczesna, utrzymana w klimacie z pogranicza muzyki POP i R’N’B. Utwory na niej zebrane pełne są energii i młodzieńczej świeżości, której na polskim rynku muzycznym zdecydowanie brakuje.

Za warstwę muzyczną, w znacznej części, odpowiada Marcin Nierubiec - znany polski muzyk i kompozytor, którego utwory w swym repertuarze posiadają już takie gwiazdy jak Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Krzysztof Kiljański czy DODA. Ponad to, w trakcie pracy nad płytą, swymi pomysłami, oryginalnymi aranżacjami i ogromnym doświadczeniem, wspomagali Borysa również DJ Remo, Bartosz Tabb Zielony, Daniel Grupa, Michał Pietrzak i Karol Kus.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online