Powrót

Bushido

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Bushido
Bushido tak naprawdę nazywa się  Anis Mohamed Youssef Ferchichi, urodził się  28 września 1978 w Bonn.Znamy go także jako Sonny Black,rapera z pochodzenia niemiecko- tunezyjskiego, dla którego wzorem są koledzy zza wielkiej wody. Tak naprawdę pseudonim artysty zupełnie nie jest związany z jego pochodzeniem, słowo "Bushido"  w języku japońskim oznacza drogę wojownika.
W Berlinie, w którym spędził najmłodsze lata,po raz pierwszy popadł w konflikt z prawem. Sąd pozwolił mu wybrać poprawczak lub kształcenie się na lakiernika lub malarza.Wyrok pozwolił mu ukształtować swoją przyszłość.Śpiewanie trafiło do niego trochę przez przypadek. W tym czasie zajmował się graffiti pod  pseudonimem  „Fuchs” (lis).Pierwsze kasety,jakie nagrał wspólnie z Vaderem oraz King Orgasmus One udało mu się sprzedać w znikomej ilości, właściwie tylko wśród znajomych i przyjaciół.
Krótko po swoim publicznym występie w 2000 roku wraz z King Orgasmus, nagrał swój pierwszy własny album: ,,Tape King Of Kingz", dzięki któremu udało mu się znaleźć na szczycie i nawiązać współprace ze znaczącymi artystami, m.in. Sido, B-Tight'e. i Fler'em.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online