Powrót

Candy Girl

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Candy Girl
CANDY GIRL - a właściwie Barbara Hetmańska - przyszła na świat w 1986 roku w Katowicach. Pochodzi z muzykującej rodziny.  Od najmłodszych lat ma styczność z muzyką, od tradycyjnej do nowoczesnej. W domu wychowywana przy dźwiękach muzyki klasycznej, klasycznego rocka i jazzu. W środowisku rówieśników  od najmłodszych lat miała styczność z hip hopem , elektroniką czy muzyką klubową. Muzyka w większości wypełniała jej czas wolny.  Drugą pasja CANDY GIRL  jest fotografia. Wszystkie sesje zdjęciowe nadzoruje osobiście i jednocześnie samodzielnie dokonuje post produkcji wszystkich swoich fotografii. Ukończyła szkolę fotografii.  Od najmłodszych lat uczęszczała na lekcje muzyki i podbijała konkursowe jury i publiczność.  W 1991 roku (w wieku 5 lat)  wygrała swoja pierwsza nagrodę na Festiwalu Piosenki Dziecięcej.
W 2001 i 2002 pierwsze miejsce w konkursie piosenki angielskie w Katowicach. W 2002 pierwsze miejsce w  Konkursie Piosenki woj. Śląskiego. W 2004 pierwsze miejsce w Festiwalu Młodych Talentów w Katowicach. W 2005 pierwsze miejsce na festiwalu talentów niezwykłych – Uwaga Talent Od 2004-2006 liczne nagrania i koncerty ze Śląska scena hiphopowa.. W 2006 nagranie pierwszego Demo i podpisanie kontraktu z firmą fonograficzna. Od 2008 – liczne nagrania i koncerty z polską scena klubową.
Pierwszym dorosłym, profesjonalnym singlem CANDY GIRL był cover IZABELI TROJANOWSKIEJ – WSZYSTKO CZEGO DZIS CHCE.  Klip do tego utworu znalazł się na najwyższych rotacjach muzycznych stacji, a w samym serwisie YOUTUBE.COM klip odsłoniło  ponad 800 tys osób w ciągu kilku tygodni. Utwór także odniósł wielki sukces wśród polskich djów - doszedł do pierwszej dziesiątki POLISH DJ CHARTS. Kolejnym singlem był utwór YEAH!, który otworzył drogę CANDY GIRL do festiwalu opolskiego – PREMIERY 2009. Z tym samym utworem pojawiła się na sopockim festiwalu SOPOT HIT FESTIWAL, oraz na koncercie HITY NA CZASIE telewizyjnej dwójki i radia ESKA. Na konice 2009 roku CANDY GIRL wystąpiła na koncercie SYLWESTROWYM organizowanym przez TVP2 CANDY GIRL współpracuje z czołówką polskich i zagranicznych przedstawicieli sceny klubowej. Nagrała kilka singli z polskimi dj’ami, a wielu z nich zrobiło dla niej specjalne remiksy. Jej koncert to mieszanka muzyki popowej, elektronicznej, klubowej a nawet rockowej. Stara się łączyć rożne style muzyczne co wpłynęło na powstanie jej pierwszej płyty. "HAŁAS W MOJEJ GŁOWIE" debiutancki album wydany został w 2009 roku nakładem firmy UNIVERSAL POLSKA. Przy płycie pracowała z czołówka polskich producentów, a sama jest odpowiedzialna za teksty.
Do singli YEAH! oraz WSZYSTKO CZEGO DZIŚ CHCĘ dołączył kolejny- CZAS (SIŁE W SOBIE MAM) do którego nakręcono klip w konwencji Alicji z Krainy Czarów.
Koncerty często wzbogacone są o tancerki, pirotechnikę i konfetti jak miało to miejsce na dużych festiwalach. Na co dzień CANDY GIRL współpracuje z finalistami programu YOU CAN DANCE, którzy wspierają ją na większych imprezach festiwalowych.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online