Powrót

Cascada

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Cascada
Cascada (czytaj Kaskada) - zespół muzyczny z Niemiec w składzie wokalistka Natalie Horler (urodzona 23 września 1981 roku w Bonn), DJ i producent muzyczny Yanou oraz DJ Manian. Muzycy grają muzykę określaną jako EuroDance lub HardDance.

Do tej pory Cascada wydała trzy płyty długogrające, a mianowicie „Everytime We Touch” (2005), "The Remix Album" (2006), "Perfect Day" (2007).

Piosenki zespołu z Niemiec zajmowały i zajmują wysokie miejsca na listach przebojów w różnych zakątkach świata. Płyty Cascady sprzedawane są w milionowym nakładzie. Zespół zajmował się do tej pory między innymi takimi projektami jak side-projekt Siria z przebojami „Endless Summer” i „I Will Believe It”, Akira z singlem „Piece of Heaven”, Diamond z przebojem „Reason” oraz Scarf - piosenka „Odysee”.

Natalie zagrała również w singlu „Sometimes 2 Vibes” przygotowanym przez znanego niemieckiego producenta i DJ'a, czyli Bass-T.

Natalie Horler oświadczyła podczas wywiadu dla japońskich mediów, że zespół przygotowuje drugi album. Na albumie ma znaleźć znaleźć sie więcej ballad oraz muzyki house. W  wywiadzie dla mediów francuskich Natalie oznajmiła, że ona sama będzie brała udział w przygotowaniu tekstów na nowy album. Jedną z piosenek, która ma znaleźć się na płycie jest cover piosenki Patti Smith „Because the Night”. Nowym utworem ma być również piosenka „What Hurts The Most?” oraz takie przeboje jak „Who Do You Think You Are”, „Perfect Day” promujący krążek oraz utwór „Sk8ter Boi”,  wideoklip „Last Christmas” oraz także wideoklip „What Do You Want From Me?”.

W kwietniu 2008 roku media muzyczne podały wiadomość, że Cascada wspólnie z Chrisem Martinem z Coldplay zamierzają rozpocząć pracę nad trzecim krążkiem studyjnym. Wokalistka jednak zdementowała tą informację.

Na kwiecień 2009 roku zaplanowana została premiera trzeciego albumu.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online