Powrót

C-Block

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
C-Block
C-Block to niemiecki projekt hip-hopowy utworzony przez producentów muzycznych Ullrich Buchmann , Jörg Wagner i Franky Miller. Początkowo składał się z dwóch afro-amerykańskich raperów Mr P (James White) i Red Dogg (Anthony Joseph). Później duet został wsparty przez piosenkarkę Teresę Baltimore „Misty”, MC Prestona Holloway „Gold Goldie” i Raquela Gomez. 

Pierwszy singiel C-Block - „Shake Dat Azz” został wydany na początku 1996 przy współpracy z raperem AK Swift. Na koniec tego roku, zaprezentowali swój czwarty singiel, nazwany „So Strung Out”, który osiągnął czołowe miejsca na wielu listach przebojów.
W 1997 Roku Mr P opuszcza zespół i rozpoczyna karierę solową. Pod koniec roku 1997 zespół wydał singiel nazywa „Eternal Grace”, który wszedł do top 10 w liście przebojów Media Control.
W 1999 , C-Block robi zaskakujący powrót z Mr. P oraz pojawieniem się nowej piosenkarki Jeanine Love z nowy singlem nazwanym Keep Movin’. Niestety nie okazał się takim wielkim hitem jak poprzednie single.
W 2000 roku zespół wydał kolejny singiel (wraz Mr P oraz Jeanine Love) o nazwie The Future Is So Bright, lecz nie odniósł większych sukcesów. Singiel był początkiem prac nad albumem, który nazywać się miał „Changes”, ale później zespół wycofał się ze sceny muzycznej i już nie powrócił.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online