Powrót

Charice

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Charice
Charice to pseudonim filipińskiej wokalistki Charmaine Clarice Relucio Pempengco. Artystka urodziła się 10 maja 1992 roku.

Dziewczyna wraz ze swoim młodszym bratem wychowywana była tylko przez matkę, po tym jak ojciec zostawił rodzinę, gdy miała 3 lata. Już jako dziecko próbowała swoich sił w rozmaitych konkursach muzycznych, szukając sposobu, by wspomóc domowy budżet. W wieku 13 lat wzięła udział w programie telewizyjnym Little Big Star - wzorowanym na amerykańskim Idolu. Dotarła do finału, zajmując ostatecznie trzecie miejsce. Wystąpiła w kilku reklamach, ale prawdziwą popularność zyskała dzięki jednemu ze swoich fanów, który umieścił na YouTube wideo prezentujące jej zdolności wokalne. Film obejrzały miliony internautów, a Charice okrzyknięto prawdziwym fenomenem. Jej głos porównywano do Celine Dion, Whitney Houston oraz Mariah Carey.

W 2008 roku ukazał się debiutancki mini-album piosenkarki, na którym znalazło się 6 coverów i jeden nowy utwór. Pierwszą pełną pytę - "My Inspiration" Charice nagrała rok później. Krążek uzyskał status platynowej płyty. W 2010 roku do sklepów trafiło wydawnictwo "Charice". To z tej płyty pochodzi singiel "Pyramid".

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online