Powrót

Ciara

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Ciara
Ta młoda, ciemnoskóra wokalistka rzuciła już na kolana miliony fanów za wielką wodą. Posłużył jej do tego hit, który obecnie zdobywa u nas pierwsze miejsca list przebojów i (jak się okazuje) idzie mu ta całkiem nieźle. „Goodie”s to singiel pochodzący z debiutanckiego albumu o tym samym tytule. Piosenka ma w sobie całe mnóstwo bardzo charakterystycznych dźwięków wprawiających nas w stan totalnej hipnozy.

Weź najlepszych autorów piosenek i najlepszych wokalistów, dorzuć najbardziej ekscytujących perfomerów i najciekawsze osobowości, dodaj najbardziej pociągający wygląd i najseksowniejszy uśmiech i wymieszaj to wszystko ze sobą – finał takiego miksu będzie pewnie wyglądał i brzmiał zupełnie jak Ciara.

Ciara to „wojskowe dziecko”, które dorastało w Niemczech, Nowym Jorku, Kalifornii, Arizonie i Nevadzie. Teraz dorasta wśród najlepszych i największych producentów, m.in. Jazze Phe, który zaoferował jej kontrakt w swojej wytwórni Sho’ Nuff już po pięciu dniach współpracy.
Noszący jej imię debiutancki album z wytwórni Sho’ Nuff/LaFace/Zomba Label Group to cała masa codziennych tematów ujęta potocznym językiem, oprawiona doskonałą produkcją i przekazana wyjątkowym wokalem. Ta płyta to skończone dzieło sztuki, mistrzowski zbiór informacji dla młodych i trochę starszych.

Dzięki znajomym tematom album jest łatwo przyswajalny dla każdego, kto wie cokolwiek o prawdziwym życiu. „Piosenki są bardzo chwytliwe” mówi Ciara. „Są dla każdego regionu demograficznego, w każdym wieku… Nie są jeszcze tak osobiste, jakbym chciała. Wolę jednak poczekać z tym do drugiego albumu, jak trochę dorosnę”.

Mimo niedługiej obecności Ciary na muzycznym rynku – około trzech lat – dziewczyna bardzo szybko dorosła. Przyznaje, że jest bardziej dojrzała od przeciętnego nastolatka. „Przez całe życie doświadczyłam znacznie więcej niż typowa osiemnastolatka. A obecność w tej branży sprawia, że dorastasz znacznie szybciej niż przeciętne dziecko. Szybciej dojrzewasz.” Jednak większość dojrzałości Ciary bierze się z jej determinacji w ściganiu swoich marzeń.

Teraz nadszedł czas na to, by cały świat poznał Ciarę, ale nie chodzi tu tylko o „układanie bystrych tekstów, śpiewanie i taniec do chwytliwych beatów” mówi artystka. „ Moim celem jest niesienie pozytywnego przekazu, powiedzenie ludziom, że wszyscy przechodzimy przez podobne problemy… otrzymałam błogosławieństwo – możliwość radzenia swym rówieśnikom. Mam do przekazania wiadomość i sądzę, że wrażenie jakie pozostawiasz jest bardzo ważne. Nie chcę pisać piosenek, dla samego pisania. Chcę by wszystko, co napiszę, miało treść. Tylko tak zdobywa się długowieczność.”


Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online