Powrót

D.O.N.S.

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
D.O.N.S.
D.O.N.S. (właściwie Ollie Goedicke), DJ i producent muzyczny. W branży muzycznej od 1996 roku.

Jego debiutanckim kawałkiem był singiel „Drop The Gun”. Utwór szybko stał się hitem klubowym wchodząc na cenioną listę przebojów. Było to pierwsze nagranie w labelu Kantor Records, które do teraz pozostaje „domową” wersją labelu Olli’ego.

Artysta nie spoczął na laurach. Zajmował się nie tylko swoimi produkcjami, ale również pracował nad projektem „The Warp Brothers” oraz zajmował się produkcją przebojów dla takich gwiazd jak 200°C, Brain Twins, Disco Nation czy John Morley.

W końcu Goedicke wrócił do projektu D.O.N.S., czego owocem był przebój D.O.N.S. feat Technotronic - "Pump Up The Jam". Przebój zrobił ogromną furorę i był promowany przez takie gwiazdy jak Roger Sanchez, Pete Tong czy Eric More Morillo. Dzięki współpracy z tymi artystami późniejsze projekty artysty uległy większej popularyzacji.

Kolejne projekty, jeden po drugim, zdobywały najlepsze kluby z całego świata, na czele z hiszpańską Ibizą. W rezultacie D.O.N.S. otrzymywał oferty tworzenia remiksów bez przerwy.

Aktualnie artysta oprócz produkcji i grania w klubach prowadzi własną firmę Unlimited Sounds GmbH, która ma na swym koncie takie labele jak Kingdom Kome Cuts czy Kingdom Kome Black.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online