Powrót

Dance Express

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Dance Express
Zespół Dance Express powstał w 2000r. w Radomsku z inicjatywy Sebastiana Skóry i Tomasza Drzewoskiego. Już od początku swoje...go istnienia zjednał sobie wierną rzeszę fanów.
Największe przeboje grupy to: Wal na salę, Życie playboya, Landrynka i Ja, Jolka Jolanta, Jak narkotyk, Chcesz czy nie, Mała czarna, Chodź do mnie kochanie.
Największe sukcesy to koncerty w USA, Niemczech i Włoszech a także wiele imprez plenerowych i klubowych w kraju. Grupa dotychczas wydała 3 albumy "Łapy w górę" ,"Wszyscy razem" , "Po prostu 3".
Rok 2013 przyniósł w DE zmiany. Sebastiana zastąpił Maciej "MASK" Skóra. Od lat związany z grupą. Autor wielu tekstów grupy DE i nie tylko. Obecnie grupa bardzo prężnie powróciła na scenę Dance, Disco Polo, tworząc nowe utwory, klipy. Są one emitowane we szystkich stacjach grających muzykę Disco Polo i Dance
Po sukcesie utworu "Chodź do mnie kochanie" grupa po rocznej przerwie wchodzi na ekrany  z klipem 500+ na nowy wóz. Widać progres grupy mimo odejścia od typowego dla gurpy nurtu muzyki dance. Utwór zbudowany jest w rytmie hitu sprzed lat grupy Życie Palayboya, wykorzystanie rytmu swing przynosi wymierne rezulataty :)

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online