Powrót

Dave Armstrong

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Dave Armstrong
Dave Armstrong urodził się na początku lat osiemdziesiątych w Vancouver w Kanadzie. Za sprawą hitu „Make Your Move”, przy którym w 2004 roku bawił się cały świat muzyki house, stał się światową gwiazdą sceny klubowej.

„Baby Make Your Move, Step Across The Line!”, tymi kilkoma słowami Dave Armstrong zapisał się w historii muzyki. Przy jego nagraniach bawią się tłumy. Nie ważne czy był to magazyn z muzyką rave w południowej Kaliforni, klub dla vipów w londyńskim Soho czy gorąca plaża na Ibizie w wakacyjną noc – efekt był ten sam: energia przecinająca parkiety, wiwaty z rękoma wzniesionymi do góry, akompaniowane przez tryskające radością twarze.

Dave należy do nowej szkoły twórców muzyki elektronicznej i klubowej zwanej „whiz-kids”, której twórcy nie pracują w gigantycznych studiach nagrań w plątaninie kabli mikrofonów i drogiego sprzętu, ale siedząc w domu z laptopem na kolanach. Armstrong podkreśla:”laptop i słuchawki, o to w tym wszystkim chodzi w tych czasach”.

W odróżnieniu od innych producentów i artystów, którzy przyjeżdżają, biorą pieniądze i wracają do domu, Dave bawi się razem ze swymi fanami, tańcząc i rozmawiając z nimi.

Hit „Make Your Move” wywindował płytę na szczyty list przebojów – krążek zdobył status Złotej Płyty. Młody artysta nie spoczął jednak na laurach, wręcz przeciwnie, idąc za ciosem nagrał kolejny przebój „Out Of Time”.

Dzięki swej aktywności na scenie muzyki house, rave i techno, oraz nawiązaniu współpracy z Redroche i H-Boogie, Dave Armstrong jest wciąż na ustach klubowiczów od San Francisco, aż po Tokyo. 

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online