Powrót

DB Boulevard

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
DB Boulevard
„Point Of View” formacji DB Boulevard jest utworem, o którym ostatnio bardzo głośno w Europie. Zgrabna kompozycja, pozytywne przesłanie w tekście no i przede wszystkim niesamowity głos Moony.
O olbrzymim zainteresowaniu utworem świadczy fakt, że do swoich setów włączyli go między innymi Roger Sanchez i Pete Tong. 
DB Boulevard to trzech producentów z Włoch – Diego Broggio, Alfred Azzetto oraz Roxy. Każdy z nich z osobna zajmuje się produkcja, remiksowaniem i graniem w klubach już od wczesnych lat 90-tych. Alfred ma na koncie remiksy utworów Dennisa Edwardsa i Sister Sledge. Diego jest bardzo znanym DJ’em, grającym dziesiątki imprez rocznie w samych Włoszech. Roxy jest gitarzystą mającym w dorobku współprace z wieloma lokalnymi artystami z Włoch. Moony współpracowala wcześniej m.in. ze Spillerem.
„Point Of View” jest pierwszym międzynarodowym hitem w nowo założonej przez Kevina Robinsona (poprzednio Positiva) wytwórni illustrious. Utworowi towarzyszy zabawne wideo z tekturową dziewczyną, żyjącą w tekturowym świecie. Premiera handlowa singla „Point Of View” w Polsce – 18 marca 2002.

Źródło: www.sonymusic.pl

 

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online