Powrót

Deadmau5

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Deadmau5
Deadmau5 to młody kanadyjski DJ i producent muzyczny. W opiniach ekspertów zwraca się uwagę, że jest on jednym z najzdolniejszych producentów młodego pokolenia, a kolejne nagrania tylko potwierdzają jego muzyczne zdolności.

Deadmau5 karierę muzyczną rozpoczynał jako współproducent audycji radiowej „The party revolution”. Dzięki audycji był znany w całej Kanadzie. Kanadyjczyk próbował działać z wieloma wykonawcami. Jednak dopiero praca ze Stevem Duda przyniosła mu prawdziwą przyjemność.

Praca Deadmau5 doceniana była w klubach całego świata. Jego kawałki grane były przez takie osobistości jak Pete Tong, John Acquaviva, Chris Lake, Sebastian Leger, czy w końcu Nic Fanciulli. Szybko zyskał szacunek i uznanie, na który za zwyczaj pracuje się latami.

Twórczość Deadmau5a nie jest łatwo przyporządkować jakiemuś konkretnemu gatunkowi muzycznemu. W swoich utworach chętnie wprowadza wiele różnych, nowych dźwięków, charakterystycznych dla niego, a nie dla poszczególnych gatunków.

W swojej dotychczasowej karierze wypuścił kawałki ciężkie, techniczne jak np. “Everything is Complicated” i “Aguru” jak również housowe “I Thought Inside Out”.

Deadmau5 bardzo dobrze wypada również w remixach. Wart uwagi jest wspaniale przerobiony Hybrid – „Finished Symphony”.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online