Powrót

Dennis

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Dennis
Zespół Dennis istnieje na rynku muzycznym od 1994 roku. W 1996 roku Krzysztof Leśnik lider zespołu pisze piosenkę pod tytułem „Marzenie”, która staje się hitem tamtego lata, a zarazem sprawia, że zespół od tej pory przechodzi do historii i uznawany jest za Legendę Sceny Disco Polo. Na festiwalu w Ostródzie 1998 roku grupa Dennis zdobywa statuetkę „Zespół Roku”. Przez kolejne lata zmienia się zarówno skład formacji jak i rodzaj/ styl prezentowanej muzyki.
Za najbardziej znane przeboje uznawane są takie utwory jak Marzenie, Miłość i łzy, Zimny drań, Samba, Powiem Ci jedno, Ładne oczy, Ty go nie kochasz, Ty po prostu Ty, Cała Ty.
Obecnie Krzysztof pracuje nad nowym projektem. którym muzyk chce zaskoczyć swoich fanów, a zarazem dotrzeć i zdobyć serca nowych odbiorców. Krzysztof sam tworzy i nagrywa utwory we własnym profesjonalnym studio co pozwala mu na niezależność w czasie całego procesu powstawania materiału muzycznego, ponadto przy nowym projekcie artysta współpracuje z wieloma artystami z kręgu muzyki dance, pop i disco polo. W 2015 roku poznaje nowe osobowości, z którymi powraca do zespołu Dennis i tak powstaje nowa piosenka Wyspa, która swoją premierę miała 18 kwietnia 2016 roku. To będzie na pewno gorący okres dla zespołu, który zamierza w 2016 roku wydać jeszcze 3 single.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online