Powrót

Dennis Christopher

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Dennis Christopher
Dennis Christopher, holenderski DJ i producent. Muzykę house zaczął grać na początku lat 90-tych. Trening czyni mistrza, wiec Christopher starał się jak najwięcej grać. Zaczynał w takich miejscach jak Maastheater (Rorrerdam), Supperclub (Amsterdam), The Mansion (Amsterdam), Euromast (Rotterdam), Paradiso (Amsterdam), Bloomingdale (Blomendaal), Republiek (Bloemendaal) i Mecca (Scheveningen). Szybko został doceniony. Christophera można zobaczyć nie tylko w Holandii, ale w całej Europie.

Karierę producencką Christopher rozpoczął w 2000 roku. Na światowy, producencki rozgłos musiał czekać pięć lat. Wspólnie z producentem Markiem Simmonsem podpisał kontrakt z wytwórnią Spinnin Records. Czas pokazał, że był to bardzo dobry krok. Christopher i Simmons współpracowali z wytwórnią Onestar Records, Ministry of Sounds, Boss, Data, Tiger a także Nets Work.

Jako DJ Christopher świetnie remiksował. Wykonywał przeróbki utworów takich artystów jak Sugababes, Michael Gray, Supermode, Sharam, Scarlett Fantastic, Antonie Clamaran, Rachel Starr czy Stonebridge. Wiosną 2007 roku Christopher pokazał światu swój solowy utwór „It’s Not Right”. Jest to cover piosenki Whitney Houston  "It's Not Right (But It's Okay)". Pierwotną wersje piosenki można znaleźć na płycie  "My Love Is Your Love" z 1998 roku.

Christopher zaangażował się również w prace przy powstaniu nowej wersji piosenki „Somebody’s Watching Me”. Unowocześniony przebój amerykańskiego wokalisty Rockwella wzniósł się na najwyższe miejsca brytyjskiej listy przebojów. Równie dobrze został przyjęty kawałek „Superfreak”, który zyskał popularność nie tylko w Wielkej Brytanii. ale także między innymi w Niemczech.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online