Powrót

Dirty South

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Dirty South
Dirty South, a właściwie Dragan Roganovic urodził się w 1978 roku w byłej Jugosławii, na terenie obecnej Serbii. W wieku 13 lat wyjechał do Australii.

Przygodę z miksowaniem zaczynał od nagrywania na swój magnetofon radiowych przebojów. Przy pomocy przycisków pause/play tworzył miksy, które rozdawał później znajomym.

Dirty South prócz grania zajął się również produkcją muzyki na komputerze. Artysta tworzył remiksy i mash-upy. Podobnie jak to było wcześniej z miksami - rozdawał je znajomym.

O Dirty South dowiedział się Australian Vicious Vinyl. Jego przedstawiciele w 2005 roku umożliwili mu dalszy muzyczny rozwój poprzez produkcje na najwyższym poziomie i robienie remiksów.

Remiks utworu „Evermore – It’s Too Late” z 2006 roku osiągnął najwyższe miejsce na australijskiej liście przebojów. Remiks można było również usłyszeć w audycji Pete'a Tonga, w którym to programie otrzymał wyróżnienie „Essential New Tune”

Muzyczny kunszt na najwyższym poziomie Dirty South’a został doceniony nie tylko na kontynencie australijskim, ale również na całym świecie. Artysta nie osiadł na laurach. Na wszystkich kontynentach można było usłyszeć następne produkcje Dirt South’a – „Let It Go”, „Minority”, „Better Day” i „The End” - podparte dużą ilością niezłych remiksów.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online