Powrót

Diva Avari

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Diva Avari
Diva Avari pochodzi z Bostonu, gdzie zaczynała karierę jako…tancerka w nocnych klubach go-go na słynnej Lansdowne Street. W ciągu czterech lat pracy (1990-1994) w Venus Demilo poznała wiele interesujących postaci ze świata showbiznesu – jedną z nich był utalentowany projektant. Oczarowany występem Avari poprosił ją by towarzyszyła mu w podróży do Paryża na pokazy mody.

Praca w charakterze asystentki i modelki projektanta w latach 1992-1995 dała jej możliwość zwiedzenia salonów Europy. W 1996 zakończyli współpracę, gdyż Diva chciała już na własną rękę spróbować swoich sił w stolicy mody, Paryżu. Pracując w charakterze tancerki dla Davida i Cathy Guetta, została okrzyknięta pierwszą zagraniczną „Królową” w nocnym klubie Queen.

Pierwsze raz do studia fonograficznego weszła podczas nagrywania singla „Lady Marmelade” (cover Patti Labelle) w 1997 roku. Już wtedy nazwisko Avari zaczęto łączyć z takimi wytwórniami jak BMG, Club News czy Airplay.

W latach 1999-2001, była twarzą znanej marki papierosów.

Po przygodzie z reklamą skupiła się na pracy studyjnej. Nagrywała solo lub z jazz-house’ową grupą SUBLIM VICTIM. Ta współpraca zaowocowała dwoma przebojami: „Don’t Go” - pierwsze miejsce na klubowej liście przebojów z 2006 roku, oraz „Movin’ On” drugie miejsce na tejże liście w roku 2007.

Przez te wszystkie lata Diva Avari wielokrotnie była gwiazdą programów telewizyjnych.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online