Powrót

DJ Cassidy

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
DJ Cassidy
 DJ Cassidy to jeden z najbardziej poszukiwanych I pożądanych DJ’ów w przemyśle muzycznym. Grywał na imprezach organizowanych od Hollywood po Biały Dom ( jako oficjalny DJ podczas jednego z Balów Inauguracyjnych prezydenta Baracka Obamy ).

Lista sław dla których grał DJ Cassidy jest imponująca – od Jay Z & Beyoncé, Oprah Winfrey po Jerry’ego Seinfeld. Regularnie występuje na imprezach organizowanych przez marki  typu: Louis Vuitton, Victoria’s Secret, Nike czy Billboard. W ubiegłe wakacje występował razem z Justinem Timberlake’iem i Jay Z w ramach ich amerykańskiej trasy koncertowej.

Do nagrania debiutanckiego singla zatytułowanego „Calling All Hearts” DJ Cassidy zaprosił największe nazwiska przedstawicieli „złotej ery” muzyki dance -  Nile Rodgers z Chic, John Robinson (perkusista Rufus), Jerry Hey (aranżował smyki w utworach Michaela Jacksona) czy członkowie zespołu Earth, Wind & Fire. Z drugiej strony, w utworze usłyszymy wokale współczesnych gwiazd popu: Robina Thicke (znany z ubiegłorocznego przeboju „Blurred Lines”) oraz Jessie J.  Materiał wideo z pracy studyjnej nad „Calling All Hearts” można obejrzeć tutaj.

Singiel zapowiada debiutancką płytę „Calling All Star”, która ma ukazać się w maju 2014 roku. Według zapowiedzi DJ Cassidy’ego, będzie to hołd dla muzyki przełomu lat 70 i 80, a na krążku celowo nie wykorzystano współczesnych technik produkcyjnych, jak np. sampling.

Cassidy dla Rolling Stone:  „Cztery lata temu rozpocząłem misję, której celem jest przywrócenie najwspanialszej i najbardziej uniwersalnej muzyki dance na fale radiowe, do życia klubowego i na parkiety”. 

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online