Powrót

DJ Magic

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
DJ Magic
DJ Magic zaczął się zajmować muzyką w 1990 roku. Wówczas na jego imprezach słychać było funk, hip hop i house. Z biegiem czasu się to jednak zmieniło. Powoli, ale konsekwentnie skłaniał się coraz bardziej w stronę grania muzyki house.

DJ Magic coraz częściej grał i promował siebie jako Dj'a. Prowadził imprezy cykliczne co środy w Poznaniu, na których promował muzykę house. Imprezy odbywały się co tydzień w latach 1995 – 1999. Imprezy „House Party” odbywały się z jego inicjatywy i stworzyły muzyce house grunt do dalszego rozwoju na polskiej scenie klubowej.

DJ Magic jest osobą wszechstronną - pracował w radiu i telewizji, założył wytwórnię płytową i organizował wiele imprez masowych. Ponadto jest producentem muzycznym. Mimo szerokiego wachlarza działalności jaką uprawia, najbardziej mu służy granie w klubach, w których ma kontakt z publicznością.

Inspiruje się za granicą i przywozi do Polski najnowsze trendy taneczne z klubów Ibizy, takich jak:  Pacha, El Divino, Bora Bora, Cafe Mambo. Jego inspiracjami są Todd Terry i Erick Morillo.

W swojej muzyce miesza styl funky, latino, electro z klasykami house.DJ Magic ma na swoim koncie 2 single, do których nagrane zostały również teledyski. Są to „Get Down” z 2006 i „Inside” z 2007 roku.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online