Powrót

DJ Misjah

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
DJ Misjah
Nazwa Misjah już na początku lat dziewięćdziesiątych stała się synonimem wysokiej jakości produkcji muzyki klubowej. Pionier, rewolucjonista, inspiracja i żyjąca legenda.

A wszystko zaczęło się w 1991 roku wraz z pierwszym wydaniem pod pseudonimem Dyewitness. “Observing The Earth”, “What Would You Like To Hear”, “The Future” i “The Masterplan” nakreśliły jego imię na mapie autorów wiecznych hitów parkietu. Mimo upływu lat, nadal uważane są one za klasyki gatunku.

Po tym jak owe numery na stałe zagościły w odbiornikach radiowych, ludzie z Midtown Records poprosili go o otwarcie własnej wytwórni – w ten sposób w grudniu 1994 roku narodziło się studio X-Trax. Z pomocą przyjaciół, Dj Tima i Jeroena (Groovehead) wydał serię przebojowych numerów, które w 1995 roku gościły na angielskich listach.

Po wielkim sukcesie X-Trax, Misjah tworzył remiksy dla takich artystów jak Josh Wink, Jam and Spoon, Reflect, Format One, Finitribe, Denki Groove.

Wydawał rozmaite style muzyki tanecznej pod wieloma różnymi pseudonimami aż do 1999 roku, kiedy to jako “AMbassador” stworzył remiks “Blaze - My Beat”. Kawałek ten stał się wielkim hitem; doczekał się nawet teledysku. Oczywiście zaistniał także na wybrednym gruncie angielskim.

W 2001 roku ruszył z nowym projektem, otwierając wytwórnię ReRun oraz agencję ReRun Booking's DJ Agency, która odpowiedzialna była za rezerwację terminów dla takich gwiazd sceny techno jak Hardcell czy Trevor Rockcliffe.

Misjah był protoplastą szyldów m.in. Craft Music, Automat, Wetmusik, Pocket, Zync, Mankind, Jericho. Jego nagrania kręcą na deckach artyści pokroju Adama Beyera, Svena Vatha, Carla Coxa , Judge’a Julesa.

Od początku swej kariery podróżuje po całym świecie, goszcząc na podestach słynnych klubów i festiwali takich jak Dance Valley, Roskilde, Mayday, Nature One.

Jako DJ, Misjah wykreował swój własny styl, łącząc rytmy muzyki dance i house, zawierając w sobie wszystko, co electro ma do zaoferowania.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online