Powrót

Ewelina Lisowska

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Ewelina Lisowska
Wokalistka, której talent muzyczny objawił się szerokiej publiczności dzięki udziałowi w IV edycji programu „Mam Talent” i przede wszystkim w II edycji programu "X-Factor". 
 
Ukończyła Szkołę Muzyczną im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała jako mała dziewczynka wygrywając liczne konkursy muzyczne i recytatorskie. Występowała na wielu scenach, zarówno polskich, jak i zagranicznych.
 
7 sierpnia 2012 roku na polskim rynku odbyła się premiera debiutanckiej EPki „Ewelina Lisowska”, a 30 kwietnia br. pojawiła się kolejna płyta pt. "Aero-Plan". Album zawierał takie przeboje jak "W Stronę Słońca" i "Jutra Nie Będzie", które błyskawicznie stały się hitami. Drugi krążek, "Nowe Horyzonty", został wydany w październiku 2014 roku. Artystka cieszy się też dużą popularnością w internecie – wszystkie jej teledyski mają już łącznie kilkadziesiąt milionów wyświetleń.

Do tej pory Ewelina była nominowana do ESKA Music Awards aż 7 razy - a zgarnęła 3 statuetki, między innymi za Najlepszy Debiut.
 
 

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online