Powrót

Fences

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Fences
Pod szyldem Fences nagrywa i występuje Christopher Mansfield. Jego debiutancki album nosi tytuł "Lesser Oceans". Materiał zapowiada piosenka "Arrows". Słychać w niej Macklemore'a, zaś o brzmienie kawałka zadbał Ryan Lewis.
Christopher Mansfield, absolwent prestiżowej bostońskiej uczelni Berklee College Of Music, tak mówi o współpracy z Macklemore'em: "Znamy się od jakiegoś czasu. Nasza przyjaźń narodziła się w kafejkach i na popękanych chodnikach Seattle. Wspieraliśmy się nawzajem wiedząc, że jeśli nadejdzie odpowiednia pora, zrobimy coś razem. Macklemore to nieustraszony poeta i człowiek otwarty na innych. »Arrows« to zaledwie wierzchołek naszej wspólnej góry".
Miłymi słowami odwdzięcza się Macklemore: "To przyjaciel. Do tego tak samo popieprzony jak ja. Dlatego nasza znajomość to coś więcej niż tylko muzyka. Zawsze podziwiałem jego talent do ilustrowania słowami i wywoływania obrazów u odbiorcy. Zrobiliśmy razem parę rzeczy na przestrzeni lat, a »Arrows« to moje ulubione z naszych przedsięwzięć".
Oprócz Macklemore'a i Ryana Lewisa, Fences wspomogli podczas prac nad płytą współpracujący z nim od lat Benjamin Greenspan i Lindsey Starr oraz producencko Jacquire King (m.in. Kings Of Leon, Modest Mouse) plus Chris Walla (Death Cab For Cutie, The Decemberists).
Najlepszą zapowiedzią twórczości Fences niech będą słowa amerykańskich recenzentów, którzy określili twórczość artysty jako "połączenie Elliota Smitha i Morrisseya".

 

 

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online