Powrót

Helene Rask

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Helene Rask
Helene Rask urodziła się 11 listopada 1980 roku w Oslo. Swoje pierwsze kroki w showbusinessie stawiała jako modelka i trzeba przyznać, że udało jej się to z całkiem niezłym skutkiem. Do dziś uważana jest za jedną z najlepszych topmodelek w Norwegii.

Już jako siedemnastolatka pojawiała się na okładkach najważniejszych magazynów w Szwecji, Danii, Niemczech oraz Norwegii. W 2004 roku, postanowiła zrealizować jedno ze swoich największych marzeń i spróbować swoich sił jako wokalistka, czego efektem było podpisanie pierwszego kontraktu płytowego. Na początku 2005 roku, Helene nagrała swój pierwszy singiel „No Love”. Jego produkcją zajęli się prawdziwi profesjonaliści z Trondheim z grupy Deep Frost, którzy współpracowali między innymi ze Stevie Wonderem nad jego ostatnim albumem. Teledysk do singla „No Love”, który został nakręcony w czerwcu tego roku, stał się jednym z najdroższych klipów, jakie zrobiono w ostatnich latach w Norwegii.

Od momentu wydania kawałka „No Love”, dorobek singlowy Helene powiększył się o dwa kolejne single: „Get On” i „Summer Magic”. Wszystkie te utwory znajdują się na debiutanckiej płycie Helene Rask – „Colours”, którą serdecznie Wam polecamy!

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online