Powrót

Hoxton Whores

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Hoxton Whores
Hoxton Whores to brytyjski zespół grający muzykę klubową, powstały na początku lat 90-tych. Zespół został założony przez duet Gary Dedman i Kevin Andrews. Panowie od kilkunastu lat należą do grona najlepszych didżejów i producentów muzyki klubowej.

Muzycy mają w swoim dorobku wiele przebojów i remiksów, które przygotowali między innymi dla takich osobistości świata muzyki jak Faithless, Kathy Brown, Moloko, Todda Terry & Danny Howells’a.

Dowodem ich nieprzecenionego talentu jako producentów było wydanie kompilacji „Essential” sygnowanej przez Pete’a Tonga, na której zostały umieszczone trzy utwory Hoxton Whores.

Artystów można usłyszeć w dwóch europejskich klubach należących do elity najlepszych na świecie, a mianowicie Pacha & the Cross w Londynie oraz Dusted na słonecznej Ibizie.

Dłuższe miksy utworów w formie setów Hoxton Whores obrosły już legendą. Chłopaki potrafią przygotować prawdziwą muzyczną ucztę dla klubowej publiczności, czyli dirty funky pumping electro vocal uplifting house, ze szczyptą tribal, dirty disco & progressive.

Energetyczny Hoxton Whores potrafi wzbudzić w fanach emocje do granic możliwości, rozdając na koncertach darmowe płyty i krążki CD.

Hoxton Whores byli z koncertami niemal wszędzie na świecie. Klubowicze z takich krajów jak Australia, Chiny, Rosja, Ibiza, Dubai, Singapur, USA już wiedzą do czego są zdolni Hoxton Whores.

Ich profesjonalizm w tym co robią ma przełożenie na wypełniony po brzegi kalendarz. By umówić się na spotkanie z chłopakami z Hoxton Whores trzeba rezerwować termin na rok przed wyznaczoną datą.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online