Powrót

Ibizarre

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Ibizarre
Lenny Ibizarre - DJ i utalentowany producent, autor serii albumów kompilacyjnych „Chilled Ibiza” i Ibizarre - Ambient Collection”. Jego muzykę można też znaleźć na kultowych płytach z serii „Cafe Del Mar”, w reklamach telewizyjnych, filmach a nawet w oprawie dźwiękowej do programów i gier komputerowych.

Lenny zadebiutował w 1997 albumem „The Ambient Collection”, odświeżając spokojne, stonowane środowisko na Ibizie. Muzykę Lennego można określić jako „Połączenie funkującego retro - groove z dźwiękami wrażliwej melancholii i wewnętrznego spokoju”. Album został bardzo wysoko oceniony przez recenzentów i grających chill out DJ-ów takich jak Jose Padilla, z którym Lenny współpracował i współprodukował. Od tamtej pory Lenny wydał kolejne 4 albumy z serii „Ibizarre - Ambient Collection”.

Lenny jest jednym z najważniejszych DJ-ów grających na scenie chilloutowej Ibizy dzięki udziałowi w imprezach takich jak Dream Daze. 5 - dniowy festiwal poświęcony muzyce ambient, odbywający się w Kumharas i skupiający ponad 50 najlepszych DJ-ów z całego świata!

Jako DJ regularnie występuje w takich klubach, DJ wziął udział w trasie The Big Chill Enchanted Gardens i w festiwalu Gatecrasher Summer Sound System. 

Lenny Ibizarre to jedna z największych gwiazd sceny chil-out!

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online