Powrót

Inna

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Inna
Inna, w rzeczywistości Alexandra, to piękna wokalistka z Rumunii. Przyszła na świat w 1987 roku nad Morzem Czarnym.

Już najmłodsze lata poświęciła na śpiew, zachęcana przez rodziców, którzy zauważyli u córki potencjalny talent. W wieku ośmiu lat uczęszczała na regularne lekcje śpiewu, rozwijając swoje zdolności wokalne. Inna łączy w sobie zarówno naturę romantyczki jak i osoby stojącej wyjątkowo twardo na ziemi. Dowodem na to jest ukończenie Szkoły Wyższej Ekonomii w Constancie a następnie Uniwersytetu na Wydziale Nauk Politycznych.

Na rynek weszła z elektryzującym kawałkiem „Hot”, stworzonym przez Radu Bolfera, Sebastiana Baraca oraz Marcela Botezana z Play & Win. Panowie mają również na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Akcent, Kylie, Active, Morris. Piosenka początkowo zdobyła gwałtownie rumuńskie szczyty notowań a następnie jej popularność zawojowała Europę.

Nie poprzestając na jednym hicie, Inna współpracuje nadal z Play & Win nad swoim debiutanckim albumem. W życiu prywatnym wolne chwile spędza wraz z rodziną i przyjaciółmi. Alexandra spędza również czas na swoich dwóch absolutnie ulubionych rozrywkach - zakupach i podróżach.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online