Powrót

Irma

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Irma
Irma urodziła się w zachodniej części Kamerunu, ale jako nastolatka zamieszkała w Paryżu, gdzie chodziła do szkoły średniej. Muzyką interesowała się od zawsze. Słuchała płyt rodziców. Sama też śpiewała i pisała teksty. Zaczęła publikować piosenki w sieci. Najpierw były covery, później przyszedł czas na własną twórczość. W międzyczasie Irma zebrała pieniądze na sesję nagraniową dzięki projektowi My Major Company, w którym fani pomagają sfinansować artystom nagrania - jeśli polubią ich muzykę. W ciągu jednego weekendu artystka zebrała ponad 100 tysięcy dolarów.
Na debiutanckiej płycie "Letter To The Lord" jest 12 piosenek. Najpierw Irma nagrała je w Nowym Jorku ze współpracownikiem Lenny'ego Kravitza, Henrym Hirschem. 
Ale zarejestrowany w USA materiał został ponownie nagrany w Paryżu, bo Irma nie była zadowolona z rezultatu. Irma sama wszystko zmiksowała. Dużo tekstów traktuje o Bogu i wierze, bo Irma jest osobą głęboko wierzącą. Ale nie stroni też od beztroskiej zabawy typowej dla 20-latki. Stąd elementy hip-hopu i radosnego popu. 

Teledyski

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online