Powrót

Jan Niezbendny

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Jan Niezbendny
Jan Niezbendny to nietuzinkowa postać na polskiej scenie muzycznej. Jego twórczość nie ogranicza się do konkretnego gatunku muzycznego, balansuje na granicy kiczu i kabaretowej różnorodności, doprawionej wysmakowanym czarnym humorem.
Artysta nietypowy, wymykający się przyjętym ramom interpretacyjnym. Przygotowany przez niego projekt muzyczny zatytułowany „Jan Niezbendny - The Best Of” to absolutne novum na polskim rynku.  W swych tekstach Janek zawiera opis świata taki, jakim on go widzi, nie upiększa, nie gloryfikuje, mówi jak jest. W prosty i bardzo trafny sposób obnaża absurdy polskiej rzeczywistości. Z prześmiewczą manierą, z odrobiną kpiny i ogromną autoironią relacjonuje ważne i te zupełnie błahe sprawy. Ogromny dystans do własnej osoby, umiejętność wychwytywania nonsensów otaczającego świata i czarny humor to jego znak rozpoznawczy.
Projekt "Jan Niezbendny - The Best Of" promują zaskakujące i ciekawe teledyski do utworów: "To było chyba wesele" i "Wszystko co dobre jest niedobre".

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online