Powrót

John Marks

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
John Marks
John Dirne wyprodukował sporo ponad 100 utworów dla wielu znanych gwiazd (z czego 7 trafiło do top 10), zanim w 2004 roku rozpoczął działalność na własne konto. Zmienił pseudonim na John Marks i obecnie jest sukcesywnym DJ’em oraz producentem dobrze znanym na scenie międzynarodowej.

Styl muzyki Johna określany jest jako "club trance". W takim klimacie utrzymany jest również jego najnowszy hit „Carnival”, który stał się jednym z najpopularniejszych utworów klubowych początku 2007 roku. John Marks zadebiutował singlem „Tracking”, który na holenderskiej scenie muzycznej spotkał się z wielkim entuzjazmem. Kolejnym singlem stał się utwór „Don't Stop”, a w towarzyszącym mu teledysku występiły najpiękniejsze holenderskie dziewczyny startujące w wyborach Miss Holandii, w tym zwyciężczynie konkursów z 2003 i 2004 roku. Potem były „Update” i „Do It Again”, a dzięki temu drugiemu John Marks stał się rozpoznawalny również poza granicami Holandii.

W lipcu 2006 roku John rozpoczął współpracę z najsłynniejszym polskim duetem tworzącym muzykę taneczną: Kalwi i Remi, która zaowocowała wydaniem dance'owego winyla „Revolution”. Po wielu występach w takich krajach jak: Polska, Hiszpania czy Grecja, pod koniec 2006 roku ukazał się singiel „Carnival”, na którym znalazło się 8 różnych wersji tego hitu, w tym remix słynnego DJ'a Jose.

Rok 2007 był również udanym dla artysty, choć duży w tym udział miały utwory jeszcze z poprzedniego, 2006 roku. Zarówno jego ostatni singiel, jak i wcześniejszy „Update” przez bardzo długi czas były grane na parkietach wielu klubów w całej Europie. Najbardziej ulubionym z kawałków Marksa był dla niego już od dłuższego czasu utwór „Blow the Speakers” (The Moon, 2001). Dlatego też John zrobił znakomity remix nagrania, który został wydany w 2007 roku. Szybko stał się obowiązkową pozycją dla DJ’ów, którzy wiedzą czym rozgrzać parkiet do czerwoności.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online