Powrót

John Puzzle

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
John Puzzle
John Puzzle urodził się w 1982 roku w Ramnicul Sarat w Rumunii.
Pierwszą pasją, jaką odkryli rodzice u John, gdy miał on 4 lata, była muzyka. Rodzice dostrzegli potencjał w synu, kiedy ten przy użyciu dwóch łyżek zaczął uderzać w blat kuchennego stołu.
Od wieku 7 lat do momentu pójscia do szkoły średniej John uczęszczał regularnie na lekcje gry na pianinie. W szkole średniej odkrył pasję tworzenia muzyki electro za pomocą komputera i syntezatora.
Był to moment, w którym John stwierdził, że house, techno oraz trance to idealne style muzyczne, za pomoca których jest w stanie w pełni wyrazić siebie.
Zaliczył współpracę z wieloma rumuńskimi wykonawcami oraz producentami, aż w końcu w 2002 roku zdecydował się na samodzielne wkroczenie do studia nagraniowego.
Współpracował z przeszło 70 znanymi w Rumunii artystami w swoim własnym studiu, pracował też z „Universal Music UK” oraz „Mach 1”. Współtworzył projekty z Level K (Frank Knebel) oraz z DJ VooDoo (Voodoo& Serano).

Jego kawałki były remiksowane przez Gabi Pronte, Angela C, Potatoheadza, Jeana Elana, Dj Raoula, Levela K.
Od czerwca 2007 roku John Puzzle podjął pracę nad własnym projektem. Będąc od dziecka pianistą, skoncentrował się na czystych melodiach, delikatnych oraz chwytliwych dźwiękach, które sprawiły, że artysta osiągnął spory sukces muzyczny.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online