Powrót

Jose Amnesia

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Jose Amnesia
Jose Amnesia, a właściwie Roberto Longiaru, pierwsze kawałki muzyki elektronicznej zaczął komponować na syntezatorze firmy Atari. Po paru latach jego pracą zainteresowała się brytyjska wytwórnia Age One Records, by w 1998 roku powstał projekt Jose Amnesia. Pierwszym nagraniem było „Last Sunset in Ibiza”, które szybko stało się przebojem i które zostało poparte utworem „The Eternal”.

Produkcja przyniosła artyście międzynarodową sławę, stając sie klasykiem muzyki trance. Grana była na okrągło przez takie gwiazdy jak Paul van Dyk, Tiësto, Ferry Corsten czy Armin van Buuren.

Artysta nie spoczął na lurach i we współpracy z Dino Lennym powstał kolektyw Jamnesia. W 2001 roku pojawiło się nagranie „My Memory Is Back”, które pojawiło się na play listach największych gwiazd. Następnie była EPka „She's my friend / Get Busy”. Cztery lata później powstał kolejny projekt „Second Day”. Projekt ten szybko zwrócił uwagę znanej wytwórni Vandit.

Lata 2006- 2007 to kolejny okres pracy studyjnej artysty, w efekcie której powstały takie klubowe przeboje jak   cover nagrania Karen – „Loving Arms” oraz późniejszy „Louder”, w którym głosu użyczyła znana wokalistka i DJ'ka, Jennifer Rene.

W 2006 roku Jose postanowił coś zmienić w swojej karierze i zaczął regularnie grywać na eventach w USA, Meksyku, Słowacji, Polsce, Finlandii oraz wielu innych krajach.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online