Powrót

Jula

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Jula
Julita Jula Fabiszewska to 21-letnia niezwykle utalentowana wokalistka z Łomży, która zdobyła internetową sławę dzięki swoim amatorskim nagraniom. Jej przygoda z muzyką zaczęła się gdy miała 8 lat. Już wtedy wiedziała co jest jej największą pasją i dlatego zaczęła się rozwijać w tym kierunku, ucząc się śpiewu. Utwory jej autorstwa w trakcie kilku lat osiągnęły ponad 35 milionów wyświetleń w Internecie. Jula już jako uczennica szkoły podstawowej z powodzeniem brała udział w konkursach wokalnych. W 2007 roku postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu utworów, jednak dzieliła się nimi tylko z najbliższymi. Sytuacja zmieniła się, gdy jej nagrania wyciekły do Internetu i pojawiły się w serwisach społecznościowych – internauci oszaleli na ich punkcie. 
 
Szybko rosnąca popularność młodej wokalistki zainteresowała profesjonalistów z branży muzycznej, co zaowocowało nagraniem albumu „Na krawędzi”, wydanym w sierpniu 2012 roku. Krążek pokrył się złotem, a promowały go hity „Nie zatrzymasz mnie” oraz „Za każdym razem” - odsłuchany w Internecie ponad milion razy. Muzykę do profesjonalnie zrealizowanego singla skomponował Adi Owsianik, który jest liderem zespołu Rotten Bark – finalistów pierwszej edycji programu Must Be The Music. Podczas gali ESKA Music Awards 2012 Jula została nagrodzona w kategoriach Najlepszy Debiut i Nalepszy Artysta ESKA.pl. Wzięła też udział w trzeciej edycji programu „Bitwa na głosy”, w którym była trenerem jednej z drużyn. 
 
Obecnie Jula pracuje nad kolejną płytą. Najnowszy singiel pt. „Ślad”, promujący ten krążek, będzie można usłyszeć w trakcie gali ESKA Music Awards 2013, gdzie odbędzie się jego premiera. 

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online