Powrót

Justyna i Piotr

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Justyna i Piotr
Duet został utworzony w 1997 roku przez Justynę Adamczak i Marka Górskiego. W niedługim czasie dołączył do nich Piotr Albin, który wraz z Justyną stanowił niezłomny kręgosłup zespołu.
Debiutowali w Operze Leśnej w Sopocie, w czasie oficjalnej gali muzyki disco-polo. Ich pierwsza oficjalna płyta nosi tytuł "Jak ptaki na niebie". Kolejna płyta nosiła tytuł "Wakacyjna miłość".
W roku 2000 Justyna & Piotr wydają kolejną płytę "Ciao Italia", która zawiera najznamienitsze włoskie utwory w polskiej wersji językowej (m.in. "Ci Sara", "Mamma Maria"), a pod koniec tego samego roku ukazała się płyta z najpiękniejszymi polskimi kolędami.
Ten popularny duet ani przez chwilę nie spoczął na przysłowiowych laurach, gdyż kilka miesięcy później wychodzi ich kolejny album zawierający kolejne włoskie hity "Ciao Italia Vol. 2", następnie w 2002 roku krążek "Maleńkie serca dwa".
Wraz z szóstą płytą "Maleńkie serca dwa" z zespołu odszedł wokalista Piotr Albin, a jego miejsce zajął imiennik Piotr Nowak. W nowym składzie duet nagrał płytę tym razem z francuskimi przebojami w polskim wydaniu oraz trzecią część popularnej składanki "Ciao Italia Vol. 3".

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online