Powrót

Kindla

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Kindla
KINDLA - to duet tworzony przez braci Marcina i Roberta Kindla. Swój zespół założyli w rodzinnych Świętochłowicach na Śląsku już kilkanaście lat temu. Grają ze sobą od zawsze...
Pierwszym sukcesem braci było wygranie całorocznej edycji „Chcę być gwiazdą” Zaśpiewali piosenkę pt.” Tak jak Anioł”. W styczniu 2002 roku zespól wydał pierwszy singiel, który został wysłany do wszystkich rozgłośni radiowych. Singiel nosił tytuł ”Niebo bez gwiazd” i dorobił się pozytywnej opinii słuchaczy i dziennikarzy.Na ich koncertach publiczność śpiewa wszystkie utwory, co świadczy tylko o jego dużej popularności.

Na ich urodzinowym koncercie z okazji 10-lecia w ich rodzinnym mieście pojawiło się 15 tysięcy osób!!!
Sami komponują i piszą teksty swoich utworów. Niewątpliwie największą zaletą twórczości braci są i melodyjne i przebojowe piosenki. Ich singlowe utwory cieszyły się ogromną popularnością w regionalnych stacjach radiowych, często nie opuszczały czołowych miejsc list przebojów przez kilka miesięcy!!!

Po 3 letniej przerwie bracia KINDLA wracają z nową płytą - "NOWY DZIEŃ".
Pod czas przerwy zespół intensywnie koncertował i pracował nad swoim nowym albumem. Piosenki, które powstały przez ten czas, nie mówią już tylko o miłości, ale porusza wiele innych stron życia takich jak nadzieja, wiara czy przyjaźń. "NOWY DZIEŃ" to zdaniem braci najbardziej dojrzały
i najbardziej przemyślany album. Bardzo osobiste teksty, melodyjne kompozycje, ale przede wszystkim świetne brzmienie, które na pewno pozytywnie wszystkich zaskoczy!
Prawdziwe emocje, świetne brzmienie oraz przebojowość i jakość to słowa, których najczęściej można użyć przy opisywaniu tej płyty. Najlepiej posłuchać i przekonać się o tym samemu.
Na płycie znalazło się 11 premierowych utworów. Album "NOWY DZIEŃ" promuje utwór o tym samym tytule.

Skład zespołu :
Marcin Kindla
Robert Kindla
Marek Gorlitz (gitara)
Darek Biłobran (gitara basowa)
Grzegorz „mały” Imielski (perkusja)
Bogdan Kotowski (instrumenty klawiszowe)

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online