Powrót

Kombi

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Kombi
Tym razem mamy do czynienia z kontynuacją jednej z najpopularniejszych grup polskiego pop-rocka lat 80-tych. No bo któż nie pamięta takich hitów, jak: „Słodkiego, miłego życia”, czy „Nasze rendez-vous...” Do wspomnień możemy dołączyć jeszcze charakterystyczne brzmienie perkusji elektronicznej i klawiszy, nie pomijając zawodowo grających gitar. Teraz to już nie tylko wspomnienia.

Wiosną ubiegłego roku trzech członków legendarnego Kombi: Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta postanowiło powołać formacje do życia pod nazwą Kombii. Powrót w tym wypadku mógł nastąpić tylko w wielkim stylu i tak też się stało. Słuchając hitu „Sen się spełni” wyraźnie odczuwamy artystyczne i stylistyczne nawiązanie do Kombi z lat 1976 - 1992.

W tym składzie Kombii nagrał swój pierwszy album pt. "C.D.", która wydany został w 2004 roku. Plyta spotkała się z życzliwym przyjęciem ze strony słuchaczy, sprzedając się w 2005 w ilości ponad 120 tys. egzemplarzy.

W maju 2005 zespół KOMBII wystąpił na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i otrzymał Superjedynkę w kategorii "Album roku – pop" za płytę "c.d.". W czerwcu, w wyniku sprzedanej ilości płyt, muzycy z Kombii zostali zaproszeni do udziału w Festiwalu TOP TRENDY jako gwiazda wieczoru. Podczas koncertu emitowanego na żywo w telewizji "Polsat", zespołowi KOMBII została wręczona Platynowa Płyta. Status ten, krążek zdobył po zaledwie dwóch miesiącach od momentu pokrycia się złotem.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online