Powrót

Lisa Millett

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Lisa Millett
Lisa Millet - londyńska piosenkarka, autorka tekstów oraz performerka, której muzyczne dzieła odnoszą dziś ogromne sukcesy na listach przebojów. 
 
Jej muzyka stanowi połączenie house'u, soulu, funku i jazzu, co sprawia, że styl artystki jest wyjątkowy. W ostatnich latach Lisa Millet nagrała osiem doskonałych hitów, które odniosły sukces na brytyjskich listach przebojów. Trzy z nich: „Soul Heaven”, „Bad Habit” i „I Got This Feeling” zyskały popularność na scenie międzynarodowej, a w Wielkiej Brytanii długo utrzymywały się na wysokich pozycjach w Top 20.

Charakterystyczny głos Lisy cieszy się dużym uznaniem wśród klubowiczów nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i w całej Europie. W 2001 roku Lisa Millet otrzymała nominację podczas „Dance Award” w Miami w kategorii Piosenkarka Roku. Artyska ma na swoim koncie współpracę z najznakomitszymi domami producenckimi: Evolution, Fluid, Paulem Oakenfoldem i Perfecto Imprint, a także ze świetnymi twórcami muzyki klubowej takimi, jak: Robbie Rivera, ATFC, Ninebar, Lotus & Double 99 i Latin-Jazz Grupo-X.

Lisa rozwijała też karierę piosenkarki jazzowej, grając regularne koncerty w Anglii i Hiszpanii. Ostatnio arystka skupiła się głównie na nagraniach i tworzeniu muzyki. Jej nowy album zatytułowany „Buttaball” łączy w sobie różne nurty muzyczne. Można na nim usłyszeć jazz, soul, funk i house, co sprawia, że płyta doskonale oddaje oryginalność stylu muzycznego prezentowanego przez artystkę.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online