Powrót

Looking4

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Looking4
Młodzi, zdolni i ambitni zderzyli swoje talenty i połączyli siły. Wspólnie swoją pasją chcą zarazić polską młodzież. Looking4, bo o nich mowa, to nie tylko zespół, ale przede wszystkim grupa przyjaciół. Połączyła ich wspólna pasja jaką jest muzyka.
 
Dawid jest wyjątkowo ambitny i pracowity. Jest najmłodszym członkiem zespołu, który niedawno dołączył do grona osób pełnoletnich. Ma na swoim koncie wiele sukcesów - między innymi udział w „Bitwie na Głosy”, gdzie wraz ze swoją drużyną dotarł aż do finału. Jego wrodzona skromność i niesforne loki już na pierwszy rzut oka budzą ogromną sympatię i malują uśmiech na twarzy. Żyleta w głosie przebije się nawet przez kilkusetosobowy tłum. A emocje, jakimi dzieli się ze słuchaczami sprawiają, że w jednej sekundzie ciało całe pokryte jest ciarkami! Jedna na drugiej…! Uwaga! To uzależnia :)
 
Piotrek jest chodzącym przykładem na to, że "zespół nadpobudliwości psychoruchowej" (w skrócie ADHD) można wyleczyć! Teraz jest spokojniejszy niż baranek na Galicowej Grapie. Ma w sobie zaraźliwą wrażliwość, która rozczuli niejedno, nawet najtwardsze serce. Słuchając go - łzy same cisną się do oczu...
 
Sylwek jak był małym chłopcem, wydawało mu się, że umie latać. Rzucił się z dachu z dużym parasolem Babci z nadzieją, że poszybuje między osiedlowymi sklepami. Jednak jego plan się nie powiódł. Na szczęście miał miękkie lądowanie :) Po tym nieudanym skoku zostawił latanie stałocieplnym kręgowcom i zajął się muzyką. Czasem potrzebuje się wyciszyć i odpłynąć myślami w nieznane. Jego spojrzenie i uśmiech rozbroi nawet najcięższą artylerię! On rzuca urok! W jednej chwili zapominasz jak się nazywasz!
 
Łukasz także brał udział w „Bitwie na Głosy”, gdzie wraz ze swoją drużyną wygrał program. Jest bystrzejszy niż niejeden strumyk na wiosnę. Gada, mówi, gada, ciągle opowiada, gada, gada - podsumowując, nie ma czasu na nudy. Co krok zaskakuje. Nowe pomysły rodzą się w jego głowie z minuty na minutę. Co jakiś czas trzeba go sprowadzić na ziemię :) Kocha podróże oraz zagraniczną kulturę. Jak twierdzi, kiedyś zjedzie cały świat. Kiedy na scenie dostaje mikrofon jest w swoim żywiole, nie da się od niego oderwać wzroku... Po prostu ma to "coś".

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online