Powrót

Loveshy

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Loveshy
Love Shy - angielska grupa muzyczna stworzona w 2002 roku przez uczestniczki telewizyjnego show Popstars „Rywale”. Skład zespołu zmieniał się kilkakrotnie, ostatecznie w grupie zostały dwie dziewczyny: Emma Beard i Aimee Kearsley. Duet zdecydował się na pracę nad własnym debiutanckim albumem pod szyldem LoveShy. Przy nagrywaniu pierwszej płyty z dziewczynami współpracowali tacy producenci muzyki dance ze Szwecji i z Londynu, jak: Wideboys, Buzz Junkies i Soul Seekerz. Jednak w lipcu 2008 roku dziewczyny zakończyły działalność LoveShy i każda z nich poszła swoją drogą.

LoveShy brał udział w brytyjskich eliminacjach do Eurowizji, gdzie wystąpił z piosenką „Mr Gorgeous”. Dziewczyny rywalizowały z inną kobiecą formacją The Revelations. O zwycięstwie zadecydowało dwóch sędziów. Zespół przegrał z The Revelations i nie dostał się do finału. Publiczność nie mogła więc głosować na piosenkę „Mr Gorgeous”, która miała reprezentować Wielką Brytanię podczas Eurowizji.

25 lutego 2008 roku grupa LoveShy wydała swój debiutancki signiel „Mr Gorgeous”. Z kolei nagrana przez nie wersja „AM to PM” Christiny Milian (Wideboys Club Mix) znalazła się na składance „Fierce Angel Presents A Little Fierce II” wydanej 18 lutego 2008 roku. Utwór „AM to PM” zdobył pierwsze miejsce na liście przebojów Club Charts w magazynie dla didżejów zatytułowanym M8 Magazine i znalazł się na drugiej pozycji na liście DMC Club Charts. Pod koniec 2008 roku grupa LoveShy wydała utwory „The Power Of Music” i „Gotta Love For You” (oryginalnie śpiewany przez Jomanda).

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online