Powrót

Mario Lopez

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Mario Lopez
DJ Thomas Schatz (a.k.a. Mario Lopez) urodził się 4 maja 1969 roku w Niemczech, w Hanoverze. Już jako młody chłopak pasjonował się muzyką elektroniczną, co skłoniło go do zostania producentem muzyki klubowej. Pierwsze szlify warsztatu muzycznego DJ Thomas zdobywał w okolicznych klubach, co doprowadziło go w końcu do objęcia rezydentury w jednym z najlepszych w ówczesncyh czasach klubów w Europie: FuN 200 w Hanowerze. Jego pierwszy numer nagrany współnie z Sashą de Vriesem osiągnął spory sukces w branży muzycznej.

Pod koniec lat 90-tych DJ Thomas intensywnie pracował na remixami dla gwiazd muzyki dance, m.in. dla takich jak: DuMonde, Mark Oh, CJ Stone, Green Court, SM Tracks, 666, Billy More. Jego kolejny nowy kawałek „Blind” zdobył szczyty światowych list przebojów, podobnie jak mix oryginalnego nagrania AHA „The Sun Always Shines On TV” i utwór „Angels from Heaven”. W lutym 2002 roku Mario wydał „Free your Mind”, który zapowiadał drugi album „The Next Chapter”. W tym samym roku ukazała się megakompilacja mixów stworzonych przez Mario Lopeza pt. „Trance your Mind”. Jeszcze w październiku 2002 roku pojawił się kolejny singiel „What Are You Looking 4/Missing 2002”, w którym gościnnie wystąpiła pochodząca z Belgii Jade 4, znana ze współpracy z Pragha Khan, Phantasia, Kai Tracid i innymi.

W 2003 roku artysta wydał dwa nowe single „Always&Forever” i „Where Are You”, które z miejsca okazały się hitami, na stałe wpisując się do kanonu muzyki dance. Utwór „Always & Forever” stał się wizytówką DJ Thomasa na najbliższe lata i utrzymywał się w czołówce list muzyki dance, sprzedając się w zawrotnej liczbie egzemplarzy. We wrześniu 2003 roku pojawił się „Alone”, który był zapowiedzią trzeciego studyjnego albumu zatytułowanego „Eternal Sounds”, na którym praca producencka Mario chwilowo się zakończyła. Mario stał się jednym z najpopularniejszych DJ'ów w Europie, cenionym za kompozycje bazujące na muzyce trance, techno i progressive. Grał m.in. w Szwajcarii, we Włoszech, w Turcji, na Ibizie, na Majorce oraz w Polsce. Mario Lopez znany jest z licznych interakcji z klubowiczami, za co publiczność go po prostu uwielbia.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online