Powrót

Mary Mary

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Mary Mary
Nowe świadectwo wiary – album „Incredible” duetu Mary Mary – kontynuuje rozpoczętą przez swojego poprzednika „Thankful” (Platynowa Płyta, nagrodzona statuetką Grammy 2000) misję promowania na całym świecie muzyki gospel. Ale nie tylko – znajdziemy tu też dużo hip-hopu i tradycyjnych ballad w stylu R&B. Najważniejsze są jednak teksty, a  konkretnie zawarte w nich przesłanie nadziei, oddania, inspiracji i celebracji życia.

W 1995 roku wygrały casting do programu gospel, prowadzonego przez Michaela Mattewsa „Mama I’m Sorry”, a potem razem z nim wyruszyły w trasę koncertową „Sneaky”, dając coraz to lepsze i bardziej doceniane występy. Erica udzielała się wtedy w chórkach u Briana McKnighta, Brandy, Terry Ellisa i Ray-J, a Tina u Erica Beneta i Kenny’ego Lattimore. Jednak prawdziwe sukcesy przyszyły dopiero kiedy siostry zaczęły razem pisać swoje utwory.

Z pomocą Warryna Campbella udało im się nagrać album, który spotkał się z bardzo entuzjastycznym odbiorem w każdym niemal zakątku świata. „Thankful”, bo o nim mowa, przyniósł Mary Mary szereg nagród, takich jak Grammy w kategorii „Best Contemporary Gospel Album”, dwie Dove Awards, trzy Stellar Awards i nagrodę Soul Train Awards. Promujący go singiel „Shackles” długo przebywał na szczytach list przebojów m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii czy Australii. „Pamiętam, kiedy pierwszy raz udałyśmy się za ocean” – Tina wspomina słynny już występ zespołu w Holandii. „Obserwowanie, jak razem z nami „Shackles” śpiewa jednocześnie ponad 60 000 osób, było czymś absolutnie niesamowitym!”. Dla Ericy największym osiągnięciem w dotychczasowej działalności zespołu było odebranie nagrody „Lady Of Soul” jesienią 2000 roku.

Nie ma cienia wątpliwości, że sukces jaki osiągnęła ich pierwsza płyta, zapewni im należytą uwagę przy premierze nowego albumu. Począwszy od funkującego brzmienia „God Bless”, po porywający „Thank You” z gościnnym udziałem chóru i występem wielebnego Jamesa Moore’a. Natomiast kawałek „Incredible” niesie ze sobą nowe uniwersalne przesłania wzruszające, inspirujące i poruszające publiczność na całym świecie.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online