Powrót

MC Mario

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
MC Mario
MC Mario to kanadyjski artysta sceny muzycznej, znany przede wszystkim ze świetnych umiejętności DJ'skich i producenckich. Jest również gospodarzem radiowych show, a także twórcą wielu hitów muzyki dance, które zyskały światową sławę. MC Mario sprzedał blisko 3 milony albumów i ciągle nagrywa nowe. Artysta był nominowany do nagrody Juno Award w kategorii Najlepsze Nagranie Dance.

Radiowe show prowadzone prze MC Mario pod nazwą „The Mixdown” i „The Party Mix” są słuchane w 25 miastach Kanady, a także za granicą w Stanach Zjednoczonych, Australii, Grecji, Portugalii, na Cyprze i w Brazylii.

Równie dużą popularnością cieszy się strona internetowa MC Mario. Na stronie można posłuchać najnowszych hitów, przeczytać o trendach, sprawdzić notowania list przebojów sceny muzyki dance. Jest tam również link kierujący do show prowadzonych prze MC Mario w radiu. Strona artysty uznawana jest za najlepszą i najbardziej popularną stronę DJ'a w całej Kanadzie.

Można pomyśleć, że MC Mario dokonał już wszystkiego. Jednak artysta nie spoczął na laurach. W 2004 roku stał się współwłaścicielem Klubu 1234 w Montrealu. Klub został odnowiony i w tym samym roku, 8 października odbyła się wielka gala w postaci spektakularnego nocnego party, w którym wzieło udział 1500 osób. Od tego momentu klub wypełniony jest po brzegi w każdy weekend. W klubie 1234 gościli już słynni DJ z całego świata: Bob Sinclar, Carl Cox, Louis Vega, Axwell, Ian Carey, a ich lista ciągle jest otwarta (www.1234montreal.com).

MC Mario kontynuuje również rozwój jego własnej wytwórni płytowej Tycoon Records, niezależnego studio w Kanadzie dystrybuowanego przez Sony BMG Music Canada. Tycoon Records stało się unikalnym narzędziem do rozwoju niezależnych artystów muzyki dance w Kanadzie.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online