Powrót

Meck

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Meck
O artyście, tworzącym pod pseudonimem Meck, szczególnie głośno zrobiło się w lutym 2006, za sprawą niezwykle popularnego wówczas utworu  Thunder In My Heart Again.  Singiel ten, przez wiele tygodni, zagwarantował mu obecność w najbardziej znanych stacjach radiowych w całej Wielkiej Brytanii, a także poza nią. Zapewnił także uznanie wśród wielu znamienitych DJ’ów i producentów.

Meck , a właściwie Craig Dimech, swoja karierę rozpoczął na stanowisku A&R w Ministry Of Sound. Poza pracą, Meck nieustannie rozwijał również własny talent i umiejętności DJ’skie grając gościnnie w  wielu klubach na całym świecie, a na stałe w londyńskim Peach.

Po 3 niezmiernie udanych i obfitych w sukcesy latach w Ministry Of Sound, Edel Records zaproponowało Craigowi stworzenie własnej marki. I tak w 2003 roku narodziło się free2air.  Reszta jak to się mówi to już historia, w czasach gdy większość wydawnictw przechodziła poważne kryzysy, Meck przyjmując zasadę, że najlepszą obroną jest atak, kreował hit za hitem. Zanim w Wielkiej Brytanii światło dzienne ujrzał jego niekwestionowany hit Thunder In My Heart Again, Meck wraz z free2air odnosił kolejne sukcesy m.in. dzięki Jason Nevins, Narcotic Thrust & Mousse T.
Pomimo tej fali sukcesów Meck nie spoczął na laurach i nie poddał się rutynie. Postanowił pójść zupełnie inną muzyczną drogą. Kolejny singiel jego autorstwa 'Feels Like Home' to łatwo wpadający w ucho, ale jednocześnie niezwykle hipnotyzujący utwór, uważany przez wielu za największy klubowy przebój 2007 roku.
Pod koniec lata w 2008 r. z Craigiem skontaktował się nie kto inny jak sama Madonna! Poprosiła o możliwość wykorzystania fragmentów 'Feels Like Home' aby w połączeniu z jednym z jej największych klasyków ‘Like A Prayer’ stworzyć coś zupełnie nowego i świeżego. Z pomocą innego producenta Dino, który współpracował z Meckiem przy 'Feels Like Home' powstał utwór pt. ‘Feels Like A Prayer’, który nieoczekiwanie stał się jednym z najgłośniejszych przebojów słynnej trasy Madonny ‘Sweet & Sticky’.

Teraz przyszedł czas na najróżniejsze remixy osławionego ‘Feels Like A Prayer’ w wykonaniu takich speców jak Michael Woods, Rene Amesz, Static Revenger, Ant Brooks, Bart Claessen, a także na najnowszą wersję klubową na rok 2010!
Jak zapowiadają artyści już niedługo przyjdzie czas i na niesamowity teledysk!

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online