Powrót

Michelle Weeks

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Michelle Weeks
Michelle Weeks pochodzi z Brooklynu w Nowym Yorku. To Amerykańska czarnoskóra wokalistaka muzyki soul i house. Przygodę z muzyką zaczynała w wieku 4 lat, śpiewając w słynnym nowojorskim chórze dziecięcym. Michelle Weeks wystąpiła w wielu musicalach, m.in. w „The Me Nobody Knows”, „Godspell” czy „The Tap Dance Kid”, którym zadebiutowała na Broadway’u. Ponadto wzięła udział w produkcjach filmowych - m.in. w „Little Shop of Horrors” czy „Sugar Hill”. Michelle Weeks nagrała też sporą liczbę reklam i sound track’ów. Występowała w chórkach oraz jako głos pierwszy.

Lista produkcji z jej udziałem jest imponujaca. Wystarczy wymienić tytuły takich klasyków jak: „Glory To God” , „The Moment Of My Life”, „Don’t Give Up”, „Be Thankfull” oraz „The Light”. Michelle Weeks miała okazję współpracować z takimi producentami jak Jamie Lewis, Bobby D’Ambrosio, ATFC, Stefano Gamma i wielu innych. Twórczość artystki doceniły największe wytwórnie zarówno w Europie jak i USA. Michelle nagrywała z Defected, Ministry of Sound, Purple Music, Strictly Rhythm. Na swoim koncie Weeks ma występy w najlepszych klubach i teatrach na całym świecie.

W trakcie swojej solowej kariery Michelle wydała wiele singli w stylu house takich jak: „Can You Handle It”, którego producentem był Kursti&Daniel Platis.

Muzyka jest jej pasją, którą chce się dzielić z innymi ludźmi, dając im w ten szczególny sposób szczęście i pomoc. Michelle wierzy, że kiedy tworzy jest „lekarzem dusz”. Jest szczęśliwa, że dar, jaki otrzymała od Boga może przekazywać innym ludziom, których spotyka na całym świecie.

Oglądaj online