Powrót

Michelle Weeks

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa: b.o.
Michelle Weeks
Michelle Weeks pochodzi z Brooklynu w Nowym Yorku. To Amerykańska czarnoskóra wokalistaka muzyki soul i house. Przygodę z muzyką zaczynała w wieku 4 lat, śpiewając w słynnym nowojorskim chórze dziecięcym. Michelle Weeks wystąpiła w wielu musicalach, m.in. w „The Me Nobody Knows”, „Godspell” czy „The Tap Dance Kid”, którym zadebiutowała na Broadway’u. Ponadto wzięła udział w produkcjach filmowych - m.in. w „Little Shop of Horrors” czy „Sugar Hill”. Michelle Weeks nagrała też sporą liczbę reklam i sound track’ów. Występowała w chórkach oraz jako głos pierwszy.

Lista produkcji z jej udziałem jest imponujaca. Wystarczy wymienić tytuły takich klasyków jak: „Glory To God” , „The Moment Of My Life”, „Don’t Give Up”, „Be Thankfull” oraz „The Light”. Michelle Weeks miała okazję współpracować z takimi producentami jak Jamie Lewis, Bobby D’Ambrosio, ATFC, Stefano Gamma i wielu innych. Twórczość artystki doceniły największe wytwórnie zarówno w Europie jak i USA. Michelle nagrywała z Defected, Ministry of Sound, Purple Music, Strictly Rhythm. Na swoim koncie Weeks ma występy w najlepszych klubach i teatrach na całym świecie.

W trakcie swojej solowej kariery Michelle wydała wiele singli w stylu house takich jak: „Can You Handle It”, którego producentem był Kursti&Daniel Platis.

Muzyka jest jej pasją, którą chce się dzielić z innymi ludźmi, dając im w ten szczególny sposób szczęście i pomoc. Michelle wierzy, że kiedy tworzy jest „lekarzem dusz”. Jest szczęśliwa, że dar, jaki otrzymała od Boga może przekazywać innym ludziom, których spotyka na całym świecie.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online