Powrót

Mischa Daniels

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Mischa Daniels
Mischa Daniels pochodzi z Holandii. Już jako 7-letnie dziecko Mischa eksperymentował z dźwiękami, kiedy odkrył muzykę House i postanowił, że będzie ona wyznacznikiem jego stylu. 

W wieku 12 lat Daniels zaczął grać na imprezach, po czym zajął się produkcją własnych kompozycji. Mając 16 lat zdobył 1. miejsce na krajowych konkursie DJ'skim w jednej ze stacji radiowych. Jednak stwierdził, że oprócz hobby, chce również zająć się nauką i rozpoczął studia. Wykształcenie miało być alternatywą, gdyby granie za konsoletą nie rozwijało się pomyślnie.

Holenderski DJ zdecydował się na założenie własnego labela o nawie Fame, gdzie mógł rozwijać swoje muzyczne pasje, a także promować wiele wschodzących gwiazd na scenie House. Fame zdołał wypromować wiele świetnych produkcji i remixów m.in. Rooster & Sammy Peralta, Eddie Amador, czy Tom De Neef. Daniels wydał również swój klasyczny remix dla Yavahnsa „Everybody Be Somebody”.
 
Po ukończeniu studiów, w wieku 22 lat Mischa podjął współpracę z WORK Records (label należący do pioniera muzyki House – Olava Basoskiego), który z dużym zainteresowaniem przyjął debiutancką produkcję młodego artysty. Niedługo potem Daniels przyłączył się do jednego z największych labelów – Armada Music, podpisując kontrakt w 2005 roku. W ten sposób Fame stał się podlabelem Armady.

Mischa pracując nad licznymi nagraniami stworzył swój własny niepowtarzalny styl łączący charakterystyczne, pompujące bity i pętle w stylu disco, które tworzą razem brzmienia w stylu progressive/tribal house. Jego muzyka zawsze niesie ze sobą ogromną dawką energii. W 2006 roku ukazało się nagranie Danielsa zatytułowane „Take Me Higher”, które osiągnęło olbrzymi sukces w klubach na całym globie i pojawiło się na dużej liczbie składanek i mix-albumów. Rozwijanie swojej pasji i praca nad własnym talentem przyniosły młodemu artyście ogromną popularność zarówno w kategorii producenta, właściela renomowanego labela oraz DJ grającego podczas licznych imprez klubowych. Jego styl to połączenie House, Progressive House, Tribal House i Groovy Disco.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online