Powrót

Mleko

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Mleko
Zaczynał od break dance, jeździł z kumplami z rodzinnego miasta po całym kraju i brał udział w turniejach tańca, które wtedy łączyły całą brać hiphopową w Polsce. W Piotrkowie Trybunalskim, skąd pochodzi, odbywały się mistrzostwa Polski , co pozwoliło mu podziwiać najlepsze składy i z całego kraju, które raz w roku zjeżdżały się tam na imprezkę. Był to czas wymiany spostrzeżeń na temat polskiego hip-hopu oraz doświadczeń w break dance. W 1995 roku wraz Bitterem, Malikiem i Dj crazym założyli kapelę "Born juices".

W 1996 nagrali swoje demo i wytwórnia S.P.Records zaproponowała im wrzucenie kawałka na składak, gdzie znalazły się takie ekipy jak: Wzgórze czy Kaliber 44 , 1 Killa Heertz.
W 1997 pojawiła się płyta "Prosto z ulicy".

Tego samego roku dostali zaproszenie od Peji do współpracy nad płytą "Zwykła codzienność".
Projekt "Wspólna scena" zamknął współpracę z wytwórnią RRX. Ostatnim dokonaniem na legalu i pod szyldem "Born juices" był numer "Kto co?" na płycie "Jedna siła jeden cel", która wyszła w 1999 roku.

W  2000 roku nagrał nielegal "Rymowana śmietana, a w 2002 roku wspólnie z DJ Ośmiorękim i Kubańczykiem wyprodukowałem nielegal "Świadoma odmienność".

1999-2004 to czas jego ucieczek i powrotów do hip-hopu. Założyłem rodzinę, pracowałem jako handlowiec, kelner i cieć. Nagrywał też reklamówki dla radia.

Po przemyśleniach postanowił zająć się poważnie produkcją własnego solowego projektu.
Podkłady wyprodukował Ray C i Qbańczyk, wsparcie wokalne Kaf.ka
Rymy, które weszły na płytę "ogólne tematy" zostały napisane przez Mleko w ciągu ostatnich 9 lat. Pokazał tym materiałem swoją niezależność i własny sposób postrzegania pewnych problemów.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online