Powrót

Nadja

Kraj produkcji: Polska
Kategoria wiekowa:
Nadja
Nadja, znana również jako Anthya, urodziła się w Mediolanie. Jest włoską piosenkarką. Muzyka zawsze byłą częścią jej życia, ze względu na fascynację Johnem Lennonem i The Beatles oraz jak sama artystka pisze na swojej oficjalnej stronie „ze względu na kolory, które tworzy”.

John Lennon urzekł ją przede wszystkim magicznym głosem. Nadja wielokrotnie mówi o nim: „był fantastycznym artystą z tragicznym końcem”. To właśnie Lennon zaszczepił w jej sercu pragnienie muzyki. Poza muzyką jej największą pasją są również zwierzęta. W swojej twórczości artystka pragnie aby jej muzyka byłą w stanie poruszyć serca wszystkich ludzi na Ziemi. Innymi wokalistami, których Nadja darzy sympatią są Alexia, Christina Aguilera, Jessica Simpson, Michael Bolton, Richard Marx, Sarah McLachlan, Laura Pausini.

W 2000 roku podjęła naukę śpiewania na Uniwersytecie. W 2002 roku rozpoczęła współpracę ze studiem nagraniowym w Mediolanie, jako wokalistka i kompozytorka. W miejscu tym poznała również wielu artystów i producentów. Swój pierwszy singiel „Razza Bastarda” nagrała w 2005 roku we współpracy z Riverecords. Singiel ten na swój sposób pogodził jej dwie największe pasje: muzykę i zwierzęta.

W tym czasie poznała także DJ'a i producenta Alexa Bartletta, z którym nawiązała bliską współpracę przy tworzeniu muzyki trance.
Owocem ich pracy stał się singiel „Universe Inside”, nagrany dzięki Dizzly Records. Innymi jej znanymi produkcjami są „Touch the sun”, „Inspiration” oraz „Haven”.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online